Dec 10th افزایش قیمت

ddfdf

Mar 6th سیستم گفتگوی آنلاین (Online Live Chat)

در انتدای این هفته، امکان گفتگوی آنلاین در پنل کاربری و سایت آتوپیا میزبان برای کاربران فراهم گردیده. از مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاده کرد.\r\n\r\n    امکان دسترسی آسان مخاطبان به ... بیشتر »

Mar 5th رونمایی از پوسته جدید

با سلام\r\nقالب جدید وب سایت و پورتال با امکانات بیشتر رونمایی شد.\r\nشما می توانید با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود توسط سیستم ارسال تیکت و فرم تماس با ما در رفع نواقص و پیگیری مشکلات احتمالی ... بیشتر »

Mar 4th توقف فروش برخی خدمات برای مدت محدود

در راستای ضمانت کیفیت خدمات ارایه شده و بمنظور ایجاد برخی تغییرات کیفی، از این لحظه فروش برخی خدمات  برای مدتی محدود متوقف می گردد. انتظار می رود ارایه مجدد این خدمات از ماه آینده صورت ... بیشتر »

Mar 4th کاهش قیمت های دامنه

این روزها اخبار خوب زیادی به گوش می رسد. باعث افتخار ماست که ما نیز بتوانیم باعث خوشحالی شما شویم.\r\nبا توجه به کاهش نرخ ارز در این روزها، utopiamizban اقدام به کاهش نرخ پسوند های دامنه برای کاربران ... بیشتر »

Feb 25th انتقال کامل سایت ها

با سلام\r\nسایت ها به طور کامل به سرور جدید منتقل شده اند\r\nجهت استفاده از سرویس ایمیل از آدرس های زیر استفاده کنیدhttp://www.yourdomain.com/squirrelmail/src/login.phphttp://www.yourdomain.com/webmail/http://www.yourdomain.com/roundcube/برای استفاده ... بیشتر »

Feb 23rd اطلاعیه انتقال سرور آتوپیا میزبان

با سلام\r\nاطلاعیه شماره 1 انتقال سرورها به دیتاسنتر فرانسه\r\n \r\nدر راستای بهبود سرویس دهی به کاربران عزیزمان اکانتهای قبلی میزبانی شده بر روی سرور آمریکا به سرور جدید و قدرتمند فرانسه به قدرت ... بیشتر »

Sep 23rd ارتقاء سامانه پشتیبانی و مالی

بمنظور بروز رسانی سامانه پشتیبانی و مالی ، این سامانه در روز دوشنبه مورخ 92/07/01 از ساعت 08:00 به مدت تقریبی 120 دقیقه در دسترس نخواهد بود.\r\nدر صورت نیاز در این فاصله جهت مطرح نمودن مسائل اورژانسی خود ... بیشتر »

Jan 23rd افزایش قیمت برخی از سرویسها

خبر مهم\r\nچهارشنبه 1391/11/04\r\nبا سلام\r\nهمان طور که می دانید تقریبا 80 درصد سرویس های آتوپیا بطور مستقیم با ارز سر و کار دارند.\r\nدر چند ماه گذشته هر روز شاهد افزایش نرخ ارز بودیم. افزایش های چند صد ... بیشتر »

Sep 11th افزایش قیمت دامنه

با سلام\r\nبه استحضار میرسانیم با توجه به افزایش چشمگیر نرخ حوالجات ارزی دلاری تا بیش از 2700 تومان، متاسفانه ملزم به افزایش مجدد قیمت دامنه هستیم.در همین راستا قیمت های جدید از ساعت 21:00 امروز ... بیشتر »